disappointment

Przydałaby się przerwa konserwacyjna. Takie zawieszenie w próżni, podczas gdy naokoło wszystko nabierze barw. Znaczy się idealistką jestem, taką wręcz niepoprawną i mam problem z nauką na błędach. No bo wiecie, mój Książę z bajki pojechał na północ kraju, celem konstruktywnego kształcenia i podczas, gdy ja tu grzecznie czekałam w ścisłej mobilizacji, on  postanowił rozszerzyć spektrum swoich znajomości. Znaczy się nastąpiło przyciąganie międzyludzkie, którego ja nie wybaczam i starać się nie zamierzam. 

A jak reaguje kobieta zdradzona? Ano idzie do fryzjera. Nie wiem, jak to działa i co to ma naprawić, ale pomysłu lepszego nie miałam. Tzn. mieć to może i miałam, ale tylko ten był legalny:-)


P.S. Dziękuje Wam za maile i komentarze, pytające o moje jawne zniknięcie i jego powody. Jest mi niezmiernie miło, że jesteście!

10 komentarzy :

 1. Cieszę się, że jesteś z powrotem :-)
  Wiem doskonale jakie to uczucie, kiedy książę z bajki postanowi sobie znaleźć nowe towarzystwo. Ja zerwałam całkowicie kontakt i myślę, że to była jedyna słuszna decyzja.
  Trzymaj się i nie daj się smutkom :-) Będzie lepiej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kontakt w moim przypadku też musi być zerwany. W przeciwnym wypadku wciąż będę uskuteczniać emocjonalny masochizm względem siebie. Dam radę! Muszę..:-)
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dasz na pewno, może to długo będzie trwało, ale lepsze to niż trwanie wciąż przy nim i myślenie, czy taka sytuacja się nie powtórzy w przyszłości.

   Usuń
 3. Decyzja byla sluszna...
  A fryzjer dobry na smutki jest... Buziaki kochana!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem o tym i dziękuje, że mnie w tym utwierdzacie. Szkoda tylko, że rozum jedno, a serce swoje. Buziaki!

   Usuń
 4. fajnie jest czasem wprowadzić w życie także ten ' nielegalny' ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana współczuję ale jak to mówią nie był Ciebie wart :* Pokażesz zmianę? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powtarzam to sobie niemal jak mantrę. A zmianę postaram się pokazać wraz z weekendem:-)

   Usuń
  2. to ja tez czekam na zmiane:)))

   Usuń

Po usłyszeniu sygnału..