well

Człowiek wstaje rano wkurzony nieco mniej, niż zwykle, bo przecież piątek już zapasem, a tu proszę bardzo – świat się zawzina (od: zawziąć), aby wyrównać poziom wkurzenia jednostki. No bo to nie może być tak, żeby jakiś ranek był mniej wkurzający od poprzednich. Bo jeszcze by to naruszyło jakąś RÓWNOWAGĘ W PRZYRODZIE, prawda?

W ramach przywracania równowagi chciałabym zakupić sobie Alpha Human. Autor nawołuje do zrywania masek narzucanych przez przypisane role społeczne. Zobaczymy. A propos, to przypomniałam sobie, że u Woodiego Allena był taki skecz o programie telewizyjnym „Jaka jest twoja perwersja?”. W programie występował Baumel, który lubił jedwabne pończochy oraz fakt bycia związanym. Duża blondynka udająca jego guwernantkę musiała go chłostać pejczem, podczas gdy żona klęczała u jego stóp i obgryzała wieprzowe żeberka.No i powiedzcie mi proszę, czy to jest już efekt zerwania maski? Bo jak tak, to nie wiem czy nie powinnam zostać odseparowana od społeczeństwa.  Aczkolwiek, aż taka sofistykejted nie jestem...jak mniemam.


A teraz część rozrywkowa moich wakacji:

Te wianuszki, to tradycyjne ciastko z ciasta kruchego, wypełnionego bakaliami i makiem. Co najmniej jakby jadło się kutię w cieśnie..


 Jedno ciastko z nutellą, spokojnie wystarczy aby w społeczeństwie wywołać cukrzycę. Polecam - pyszne:-)


 obwoźne sklepy są jednak dla mnie hitem!Do tej pory zastanawiam się, co to jest to długie w środku..ktoś wie?


ciastka na podobieństwo arabskich - słodkie niemiłosiernie. A żołądek tylko jeden.. 


No co mogę powiedzieć - kapary i oliwki domowej roboty.


2 komentarze :

  1. Zaryzykuję cukrzycę i zjem to ciastko z nutellą, bo nutella jest dobra na wszystkie smutki i doskonale równoważy zachwiane stany w przyrodzie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. zgadzam się, potwierdzam, podpisuje się dwoma rękoma pod tym!:-)

    OdpowiedzUsuń

Po usłyszeniu sygnału..