oh

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 9 czerwca, charakteryzuje się przede wszystkim stałym, wielkim pędem do wiedzy (zdecydowanie przydałby się jakiś duży samochód z napędem na cztery koła). 

Jest wielkim oryginałem, miewa niezliczone, niezwykłe pomysły i niebanalne idee. Ceni sobie sztukę oraz piękno we wszelkich jego przejawach oraz nieraz sam wykazuje jakiś talent artystyczny, jednak mimo to rzadko zdarza się, by czynił z niego użytek na gruncie zawodowym (przyznam, że znawcą kubistów czy surrealistów nie jestem, podobają mi się ekspozycje w otoczeniu gablot z książkami. Słyszałam także, że ten cały Picasso, Dali czy Miro naprawdę są tak dobrzy, jak mówią na mieście. Jazda zaczyna się na przykład z poezją (chyba) konkretną. Nie ukrywam, że czytając ją myślę zazwyczaj, że jest to zapis z domu wariatów)  Posiada również nieprzeciętne zdolności intelektualne i ich na pewno nigdy nie zaprzepaści, ponieważ potrafi robić z nich doskonały użytek (w mych wyobrażeniach o sobie bardzo lubię być bohema intelektualną).

Ludzie nawet nie wiedzą, jak zręcznie nimi manipuluje, na szczęście zawsze tylko w dobrej wierze, głównie po to, by nie utrudniali mu wcielania w życie jego ideałów, które przeważnie są bardzo szlachetne, ale zwykle okazuje się to dopiero po jakimś czasie (Proszę, jakie rzeczy można w internecie znaleźć, nawet gdzieś widziałam przepis na domek z sera i herbatników)

Chętnie działa on bowiem na rzecz społeczności, w jakiej żyje i poświęca znaczną część swojego czasu na pomaganie innym. Świadczy to o jego wielkim nastawieniu społecznym i humanitarnym, ponieważ każdemu chciałby pomóc i ulżyć w jego niedoli, nie zważając na swój własny los, który też przecież czasem jest daleki od ideału (nie, no – panie, panowie i niezdecydowani: to już przestaje być śmieszne, żadna ze mnie Matka Teresa, wręcz przeciwnie średnio odpowiadam na żywotne potrzeby społeczeństwa dotyczy to zwłaszcza pijaków i nudziarzy, a także chamideł, furiatów, pieniaczy i awanturników)

Pracowitość oraz skromność to bez wątpienia dwie najważniejsze cechy tego człowieka (osobą niezwykle skromną i wrażliwą. Mówiąc to narażam zatem swoje zdrowie i życie, i chcę żebyście mieli tego świadomość).  Wydaje się przy tym, że nigdy nie czuje się zmęczony ani – tym bardziej – zniechęcony tym, co robi, nawet jeśli rezultaty podejmowanych przez niego wysiłków nie są takie spektakularne, jak tego oczekiwał (zmęczona jestem od około półtora roku, a zniechęcona od sześciu miesięcy, ale staram się jeszcze maskować).

Sporą wadę człowieka urodzonego 9 czerwca stanowi jego zmienność (jest to naprawdę CIEMNA STRONA mojej osobowości, więc proszę położyć dzieci spać i odwrócić pluszaki tyłem do monitora). Mimo iż jest pracowity i na pewno nigdy nie można mu tego zaprzeczyć, to jednak po jakimś czasie monotonnej pracy czuje się nieco mniej zmotywowany, ponieważ dość szybko się nudzi i wymaga stałych urozmaiceń (może się przekwalifikuję, kupię sobie torbę i klucz francuski, kufajkę, beretkę oraz spodnie obowiązkowo odsłaniające w przykucu połowę dupy i rozpocznę nowe życie?). Z tego też powodu chętnie i często podróżuje, a jeśli nie może tego robić na przykład ze względów finansowych, znosi to bardzo źle i nie może sobie znaleźć miejsca (boleśnie prawdziwe). Miewa również skłonność do zmiany zawodu, a to na pewno nie ułatwia mu robienia kariery, na czym w gruncie rzeczy bardzo mu zależy (obecnie jestem na etapie chęci pozostania ogrodnikiem, psim psychologiem, pustelnikiem, pisarzem, właścicielką kawiarni w San Francisco). Często również zmienia swoje poglądy bez powodu, więc na szczęście nie można mu zarzucić oportunizmu.

szczęśliwe zwierzę : kormoran (...hę?!)
roślina : chaber1 komentarz :

  1. Sto lat !!!! :D
    uśmiechu, radości, zdrówka i spełnienia marzeń ;*

    OdpowiedzUsuń

Po usłyszeniu sygnału..